Kontakt

PUHASTUSMEISTER OÜ
Jaama 1a, Tallinn, 11615
Reg. nr: 11052448
KMKR nr: EE100911853

 

Telefon: +372 5011 678
E-post: info@puhastusmeister.ee

PUHASTUSMEISTER on ettevõte, mille eesmärk on oma klientidele puhta ja meeldiva töö-, teenindus- ja tootmiskeskkonna loomine. Meie poolt pakutavad puhastusteenused on peamiselt suunatud büroohoonetele ja tootmisettevõtetele, kuid hea meelega teeme ka eritöid alates muru niitmisest ja akende pesust kuni suurpuhastuse ja tootmismasinate eripuhastuseni välja.

 

– puhtus kui pikem eluiga
Oma töös peame esmatähtsaks igapäevase hoolduskoristuse korrektset teostamist, pikendades nii puhastatavate pindade eluiga ja tagades rahalise kokkuhoiu. Heaks näiteks sobib siinkohal tootmismasinate eripuhastus- teenuse tellimine on andnud meie kliendile kokkuhoidu avarii- ja eriremondi arvelt -15%.

 

– puhtus kui kliendi visiitkaart
Peame parimaks tunnustuseks oma tellija klientide ja külaliste poolt tulnud häid sõnu puhastustööde kvaliteedi osas. See näitab, et oskame pakkuda teenust mis lisaks meie kliendi rahulolule pälvib kiituse ka tema klientidelt ja külalistelt.

 

Usume, et PUHASTUSMEISTER on oma tegevusega nüüd ja ka edaspidi tulemuslik puhtuse ja korrashoiu edukal korraldamisel ning parim koostööpartner selles vallas.

 

Meeldivate kohtumisteni,

PUHASTUSMEISTER