Hoolduskoristus

PUHASTUSMEISTER puhastusteenindaja hoolitseb kontori, kaupluse või tootmisruumide puhtuse eest kokkulepitud ajal, mahus ja tingimustel. Ruumide korrashoiul järgitakse ehitaja poolt antud soovitusi, samuti ohutusnõudeid ja materjalide iseärasusi. Töös kasutatakse keskkonnasõbralikke puhastus- ja hooldusvahendeid ning kaasaegset tehnikat. Tagatakse professionaalsus nii töövahendites, -metoodikas kui korralduses.

 

Hoolduskoristus

Hoolduskoristus sisaldab kõvapõrandate ja põrandaliistude puhastamist, tolmuvõttu, plekkide eemaldamist mööblilt, ustelt, seintelt, klaaspindadelt jne küündivusulatuses, tualettruumide ja sansõlmede ning kööginurkade pesemist ja desinfitseerimist, prügikastide tühjendamist, hügieenitarvete ja prügikottide lisamist vastavalt vajadusele. Erikokkuleppel pestakse nõusid, hooldatakse toataimi jne.

 

Hoolduskoristuse igapäevasel teostamisel jälgib kvaliteeti meie projektijuht, kes on kliendile kättesaadav 24 tundi ööpäevas. Kõik Teie objektiga tekkida võivad mured lahendatakse operatiivselt läbi projektijuhi, vajadusel kaasatakse ka eritööde grupp.

 

Valvekoristus

Ööpäevast valvekoristust teostatakse tavapäraselt lisaks regulaarsele hoolduskoristusele sellistes ruumides, kus päeva jooksul käib palju inimesi. Vormirõivais valvekoristaja hoiab põrandad puhtad, varustab tualette hügieenitarvetega ning koristab operatiivselt tekkinud mustuse.

 

Valvekoristus tähendab valmisolekut ning seda tagab Puhastusmeister OÜ oma 24h olemasoleva eritööde grupiga. Lisaks objektile kinnitatava valvekoristajale on meil pakkuda valmisolek juhuks kui meie lepingulisel kliendil peaks tekkima vajadused lisatööde järele.